svatba
 
 
Oznamujeme Vám, že Kateřina Valentová a Pavel Hrubý
si v sobotu 01. 09. 2018 ve 13:00 vzájemně řeknou ano a slavnostně spojí své životy
v penzionu Hájenka v Josefově Dole č.p. 144.
 
 
 
 
 

Milá rodino, milí kamarádi,
jsme rádi, že se s námi zúčastníte našeho svatebního dne.
Níže jsme si pro vás připravili několik základních informací ke svatebnímu dni a jeho průběhu, aby vše šlo hladce a na nic se nezapomnělo. Stránku budeme průběžně aktualizovat, tak nás sledujte a aspoň Pájovi zvýšíte návštěvnost :-)

 

Ubytování

Rodina obsadí Hájenku. Ostatní mohou využít Chaty Peklo a nebo si vybudovat stanové městečko na zahradě Hájenky. Detailnější informace o ubytování byste měli mít od nás v emailu, pokud ne, ozvěte se a obratem napravíme :-)


Parkování

U Hájenky je 16 parkovacích míst. Proto bychom vás rádi poprosili, abyste zde parkovali, jen pokud jste ubytovaní na Hájence, nebo se jedete podívat pouze na obřad a jinak využili parkoviště u Chaty Peklo, kde budete ubytovaní. Tam by mělo být míst více.


Svatební dary

Hlavním darem je pro nás vaše přítomnost na svatebním dni, pokud nás přeci jen budete chtít obdarovat, uvítáme finanční příspěvek třeba na cestování. Rádi bychom se s Kájou podívali za velkou louži a také jí ukázali naše oblíbené Holandsko a pobrexitovou Anglii.

Blahopřání - aktualizováno

Budete-li chtít zvolit jinou než obvyklou formu svatebního blahopřání, uvítáme netradiční nebo vtipné video. Malou inspiraci od svědka najdete zde :) Hotové video prosím pošlete Milanovi Hrubému ml. (svědek) v předstihu před svatbou a bude-li jich více než žádné, tak si je společně pustíme na svatbě :) Kontaktní email je e-mh@volny.cz.


  
Orientační program

Připravujeme…


Jídlo a pití

Rozhodli jsme se, že nebudeme mít svíčkovou, ani křenovou rolku a marcipánový dort,
za to jsme pro vás nechali připravit raut od majitele Hájenky, jehož kuchyně je vyhlášená. Začneme něčím malým k zakousnutí a svatebními koláčky před obřadem. Po společném focení bude raut až do ranních hodin. Rádi vás pozveme na pivo, víno a nealkoholické nápoje, tvrdý alkohol necháme ve vaší režii.


Počasí a oblečení - aktualizováno

Máme objednané slunečné počasí s příjemnou teplotou okolo 25 °C. Samozřejmě,
že objednávek bylo více, takže pokud by přeci jen na nás vyšlo počasí deštivé,
budeme se veselit uvnitř Hájenky. Obřad ale bude za jakéhokoli počasí probíhat venku. Když bude hezky, tak kapela bude hrát na zahradě a tancovat se bude na trávě, proto zvolte pohodlnou obuv, jehly nejsou úplně praktické to platí i o oblečení.
Pár dotazů jsme již dostali, na žádných barvách rozhodně netrváme. Na obřad budeme společensky oblečeni, nicméně pak je jasné, že většina zvolí spíše něco pohodlnějšího, co odpovídá i neformálnímu místu svatby. Pokud máte oblek, tak ten, pokud ne, stačí košile. Potom klidně žabky a kraťasy. Snad i pódium na tancování by mělo být hotové.Děti

Jsme rádi, že jsme našli zrovna Hájenku, která nabízí zábavu i pro děti.
Na zahradě je velký domeček, pískoviště a plno vozítek. Přes cestu je horský potůček, který se jim také určitě bude líbit. Uvnitř je v prvním patře dětský koutek.
Restaurace má i několik dětských židliček, jen cestovní postýlky si vezměte s sebou.


Kontakty

Kateřina
+420 777 704 005
Pavel
+420 723 867 557


Zde se to vše odehraje
 
 
Penzion Hájenka, Josefův Důl 114, 468 44 Josefův Důl
GPS: 50.798213, 15.226519
www.penzionhajenka.cz